Sprzęt
Nasza przychodnia wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt do diagnostyki obrazowej, okulistycznej oraz laboratoryjnej. Posiadamy w pełni wyposażoną salę operacyjną. Do zabiegów chirurgicznych używamy aparatu do znieczulenia wziewnego. Dzieki aparatowi USG klasy premium wykonujemy badania ECHO serca.
Personel
W przychodni pracują specjaliści z wieloletnią praktyką. Doświadczenie w pracy ze zwierzętami oraz pasja związana z wykonywaniem zawodu lekarza weterynarii sprawiają, że oferowane przez nas usługi świadczymy na najwyższym poziomie.
Rejestracja telefoniczna
Nasze miłe recepcjonistki zawsze chętnie udzielą Państwu podstawowych informacji z zakresu profilaktyki Waszych pupili i cennika usług. Jeśli Wasz zwierzak wymaga konsultacji weterynaryjnej warto zadzwonić i zapisać się na konkretny dzień i godzinę.
Rejestracja internetowa
Jeśli akurat nasz telefon jest zajęty, nie musisz obawiać się o to, że Ty i Twój zwierzak musicie jechać bez wcześniej umówionej wizyty, a to co zastaniecie na miejscu to długa kolejka. Nasza przychodnia daje możliwość rejestracji internetowej na stronie http://wettermin.pl/4152 
– zaledwie kilka kliknięć komputerową myszą i gotowe.