powrót

Wrzesień miesiącem zdrowego serca

Promując zdrowie oraz dobrą kondycję Waszych pupili, ustalamy w VetHouse wrzesień miesiącem Zdrowego Serca.  

Tym samym badania kardiologiczne będą wykonywane w promocyjnych cenach.Cena promocyjna obejmować będzie: konsultację kardiologiczną, badanie echokardiograficzne (ECHO SERCA), badanie elektrokardiograficzne (EKG). Dodatkowo dla psów, u których podczas badania stwierdzona zostanie niewydolność serca, ustalimy odpowieni schematu leczenia, oraz dołączamy suplement diety Cardiovet firmy VetExpert gratis!   

I jeszcze dwa słowa o samym badaniu. 
Badanie echokardiograficzne jest badaniem specjalistycznym polegającym na oglądaniu serca aparatem USG wzbogaconym o możliwość pomiaru przepływu krwi przez badany narząd. Badanie wykonywane jest w celu oceny budowy i pracy zastawek serca , pomiaru wielkości i pracy komór serca, grubości jego ścian oraz diagnostyki wad serca. Echo serca jest badaniem nieinwazyjnym, czyli nie naruszającym tkanek organizmu. Jest  bezbolesne i nie wiąże się z żadnym ryzykiem dla pacjenta.   

Jeśli:  
Wasz pies lub kot należy do grupy ras obarczonych zwiększonym ryzykiem chorób serca  Wasz pies lub kot należy do ras genetycznie predysponowanych do niewydolności serca planowany jest zabieg w znieczuleniu ogólnym macie podejrzenie niewydolności ze strony układu krążeniowo-oddechowego Wasz pies lub kot przekroczył 8 rok życia i chcecie skontrolować jego serce po prostu chcecie przeprowadzić profilaktyczne badanie układu krążenia   Serdecznie zachęcamy do skorzystania z badania przeprowadzonego przez naszego specjalistę.   

Badania wykonuję: dr n. wet. Marcin Garbal, specjalista chorób psów i kotów        

Więcej informacji w rejestracji: 81 563 58 82